Olive Tour - Poznávací / tématické zájezdy do Izraele
Olive Tour - Poznávací / tématické zájezdy do Izraele
Úvod
Zájezdy
Přednášky
Další nabídky
Před odletem
Encyklopedie
Blog
O nás
Odkazy
Kontakt


O nás

Shilo

Jmenuji se Daniel Haslinger a pracuji jako specializovaný průvodce na Izrael a přilehlé země (Jordánsko, poloostrov Sinaj v Egyptě). V uplynulých deseti letech jsem na tato místa vedl již více než stovku úspěšných zájezdů. Vzhledem k rozsáhlé síti kontaktů a úzkých vazeb na místní obyvatele mohu navštívit prakticky kterékoliv místo v Izraeli (včetně území vznikajícího palestinského státu na Západním břehu Jordánu) s výjimkou nechvalně proslulého pásma Gazy. Při organizování zájezdů dle potřeby spolupracuji s místními kvalifikovanými průvodci jak izraelskými, tak palestinskými a s místními turistickými agenturami.
Přidanou hodnotou našich zájezdů je návštěva nevšedních míst spojená se stejně nevšedními zážitky, což obojí je mé vlastní know-how. Těchto zájezdů připravuji pouze několik ročně a jsou vyjímečné nejen svým programem, ale i více než lidovou cenou, která nijak nesnižuje kvalitu poskytovaných služeb, plně srovnatelnou s renomovanými CK. Přestože považuji za svoji nejvyšší kvalifikaci sám život a skutečnost, že je Izrael mým koníčkem již téměř 40 let, vystudoval jsem také teologii a historii (obojí se zaměřením na Izrael a Blízký východ) a neustále pokračuji v dalším studiu religionistiky, filosofie, místních jazyků atd.
Kromě vedení a organizace zájezdů se věnuji také zprostředkování kontaktů mezi různými subjekty v ČR a v Izraeli/Palestině, přednáškové činnosti o Izraeli na mnoha místech ČR a organizaci koncertních turné izraelské ,hudební skupiny Hava NaGila po naší zemi (uskutečnily se zatím v letech 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013. 2014 a 2016). Jsem certifikovaným lektorem přednášejícím na školách o holocaustu a historii židovského národa, o Izraeli samotném a také o judaismu, islámu a křesťanství.

S manželkou a dvěma nejmladšími dětmi žijeme na samotě v předhůří Brd a v čase, který mi zbývá, se věnuji našemu hospodářství a rekonstrukci našeho starobylého domu.

 

Pavel Zajíc je odpovědný za provoz naší kanceláře a nejčastěji se s ním spojíte telefonicky nebo elektronicky, chcete li se informovat nebo přihlásit na nějaký zájezd. Věnuje se také získávání nových klientů a všem souvisejícím činnostem, které se obecně označují jako marketing. Právě díky jemu a jeho bohatým obchodním zkušenostem je o nás stále více slyšet i mimo oblast našich pravidelných zákazníků.

V minulosti pracoval u jako manažer v neziskové sféře a v obchodních pozicích u několika významných společností, Nejdelší zkušenosti má však s prací s dětmi a mládeží, kterým se věnuje již 30 let - dříve i profesně, nyní ve svém volném čase. Je ženatý a s manželkou vychovávají 4 děti.

 

Jan Zajíc je dalším z průvodců, se kterým se můžete setkat na některém z našich zájezdů. Jako bývalý kazatel a biblický znalec se velmi dobře orientuje v historii Izraele i přilehlých zemí a dokáže poutavě vysvětlovat historické souvislosti i v současném kontextu. Zároveň má dlohodobé zkušenosti s vedením kolektivů lidí a díky tomu s grácií zvládá i naše zájezdy. Pomáhají mu v tom i jeho vlastní cestovatelské zkušenosti - mimo jiné procestoval křížem krážem Afriku a opakovaně navštívil i oblast Dálného východu.

Dnes se kromě průvodcování věnuje také přednáškové a kazatelské činnosti, hudbě a fotografování. V posledním roce si navíc vlastnoručně staví dům. Je ženatý, s manželkou vychovali dvě dnes již dospělé dcery.

 

KROMĚ ZÁJEZDŮ NABÍZÍME I PŘEDNÁŠKY NA RŮZNÁ TÉMATA SPOJENÁ S IZRAELEM - viz záložka Přednášky 

Novinka:  Můžete nás najít i na Facebooku na adrese:

http://cs-cz.facebook.com/pages/CA-Olivetour-specialista-na-Izrael/149750731793067?sk=wall

 

Máte-li zájem, můžete shlédnout i dva krátké klipy:

http://www.youtube.com/watch?v=ND-5WU1nrOA

a

http://www.youtube.com/watch?v=R08SoWem5RA

Copyright Olive Tour s.r.o. 2019