Olive Tour - Poznávací / tématické zájezdy do Izraele
Olive Tour - Poznávací / tématické zájezdy do Izraele
Úvod
Zájezdy
Přednášky
Další nabídky
Před odletem
Encyklopedie
Blog
O nás
Odkazy
Kontakt


Zájezdy
To nejlepší z Izraele
Odjezd: 06.12.2019 (21:15)
Návrat: 14.12.2019 (21:40)
Počet nocí: 0
Ubytování:
4 × Betlém * * *Polopenze
3 × Tiberias * * *Polopenze
Doplňující informace:

Izrael – to nejsou pouze nádherné přírodní scenérie, romantické osady i životem kypící sídliště moderních měst, ale především historická a biblická země, tedy úžasná směsice židovských, křesťanských a muslimských památek. Pojeďte se na ně s námi podívat a ohřát se v Izraeli, kde je ještě teplý podzim.

Navštívíte Jeruzalém, Betlém, Tiberias, Safed, Kafarnaum, Akko a mnoho dalších míst. Vykoupáte se ve světoznámém Mrtvém moři a v termálních jezírkách Gan HaShlosa, vychutnáte si výjimečnou atmosféru Galilejského moře z paluby dřevěné lodi a budete si moci doslova osahat ta nejdůležitější z míst popsaných v Bibli i dalších historických pramenech.

Kromě velmi slušného ubytování s polopenzí a pohodlného cestování vás čeká také nadstandardní průvodcovský servis a množství nezapomenutelných zážitků za velmi přijatelnou cenu.

[detail zájezdu]
Cena:20 980 Kč
Poplatky:0 Kč
Celkem:20 980 Kč


ETIOPIE – zemí královny ze Sáby
Odjezd: 28.11.2019 (17:00)
Návrat: 05.12.2019 (11:00)
Počet nocí: 0
Ubytování:
1 × Addis Abeba * * *Polopenze
1 × Axum * * *Polopenze
1 × Bahirdar * * *Polopenze
1 × Gondar * * *Polopenze
1 × Lalibela * * *Polopenze
Doplňující informace:

Nádherná exotická a bezpečná země. Etiopie je právem považována za nejlepší zemi k prvnímu seznámení s africkým kontinentem. Úžasné památky, krásná příroda, milí lidé a v neposlední řadě výborná kuchyně. Právě kvůli tomu všemu Vás tam zveme.

Etiopie zaujímá 15 x větší rozlohu než Česká republika. Díky své poloze nedaleko rovníku, ale ve vyšších nadmořských výškách, má příjemné teplé klima a byla obydlena již od pradávna. Místní rozvinutá civilizace přijala již před naším letopočtem židovské náboženství a následně i křesťanství, které zde zapustilo kořeny již na přelomu letopočtu. Etiopie nebyla nikdy ovládnuta a kolonizována, odolala i staletí trvajícím islámským výbojům a uhájila si své obyvatele i křesťanství jako státní náboženství. Etiopští vládci byli moudří, silní a bohatí, zanechali po sobě úžasné památky v bezpečné zemi, která ještě není turisticky doceněna. 

Čeká Vás slušné ubytování s polopenzí, pohodlné cestování a množství krásných zážitků v malé skupině s kvalitními průvodci.

[detail zájezdu]
Cena:48 890 Kč
Poplatky:0 Kč
Celkem:48 890 Kč


Krásy Izraele III. - okruh Negevskou pouští
Odjezd: 14.11.2019 (21:30)
Návrat: 21.11.2019 (21:30)
Počet nocí: 0
Ubytování:
2 × Betlém * * *Polopenze
1 × camp Beerot *Snídaně
2 × Eilat * * *Polopenze
1 × kibuc Revivim * *Polopenze
Doplňující informace:

Izrael to nejsou pouze židovské, křesťanské a muslimské památky, ale také nádherné přírodní scenérie, starověká města ztracená v poušti a 70 národních parků a přírodních rezervací. Tento zájezd navštíví to nejhezčí z jižní poloviny izraelského území – zejména nádhernou Negevskou poušť, ale i teplé Rudé moře a světoznámé Mrtvé moře.

Součástí zájezdu bude i kratší putování Negevskou pouští (není ho ale nutné absolvovat) a přenocování v kempu uprostřed pouště, kde se zdají být hvězdy zářivější a bližší, než jsme v naší zemi zvyklí, což obojí je krásný zážitek. Nevynecháme ani Jeruzalém a Betlém s okolím, vykoupeme se v Mrtvém moři – mimořádný zážitek zejména pro neplavce - a strávíme také den relaxace u příjemného Rudého moře v nejjižnějším cípu Izraele.

To vše s nadstandardním průvodcovským servisem a péčí.

[detail zájezdu]
Cena:22 890 Kč
Poplatky:0 Kč
Celkem:22 890 Kč


Velký okruh Jordánskem a Izraelem (s koupáním ve 4 mořích)
Odjezd: 06.11.2019 (21:00)
Návrat: 19.11.2019 (21:30)
Počet nocí: 0
Ubytování:
2 × Ammán * * *Polopenze
2 × Betlém * * *Polopenze
3 × Eilat * * *Polopenze
2 × Petra * * *Polopenze
3 × Tiberias * * *Polopenze
Doplňující informace:

Izrael a Jordánsko skrývají na svém území kromě nádherných přírodních scenérií také mnoho biblických míst patřících ke starověkému Izraeli, úžasné památky na zaniklý národ Nabatejců, osamělé pouštní paláce a pestrou směsici židovských, křesťanských a muslimských památek.

NEJOBSÁHLEJŠÍ ZÁJEZD V NAŠÍ NABÍDCE!

Tento zájezd, který je obsahově zcela výjimečný a, navštíví krásné památky Jordánska včetně světoznámé Petry a neméně zajímavá místa napříč celým Izraelem. Bonusem je koupání ve všech 4 izraelských mořích (Středozemní, Galilejské, Mrtvé, Rudé) a relaxace v eilatském letovisku.

Za doprovodu zkušených průvodců si budete moci doslova osahat tato místa a zažít zdejší výjimečnou atmosféru. Kromě velmi slušného ubytování s polopenzí a pohodlného cestování vás čeká také množství nezapomenutelných zážitků za velmi přijatelnou cenu

[detail zájezdu]
Cena:34 890 Kč
Poplatky:0 Kč
Celkem:34 890 Kč


Ozdravný zájezd k Mrtvému moři
Odjezd: 03.11.2019 (21:00)
Návrat: 10.11.2019 (21:30)
Počet nocí: 0
Ubytování:
6 × Jericho * * *Polopenze
Doplňující informace:

Pobyt u světoznámého Mrtvého moře léčí nejen kožní problémy (včetně ekzémů a lupénky), ale také kloubní a svalové bolesti a díky ojedinělé hustotě vzduchu i jeho složení má velmi příznivý vliv také na dýchací problémy (astma). Tento zájezd nabízí nejen každodenní koupání v Mrtvém moři ale i celodenní pobyty 300 m pod hladinou celosvětových moří, což má výrazně relaxační a posilovací účinky na organismus. Navíc se koná v době, kdy je u nás již chladno, u Mrtvého moře je příjemně teplo na koupání, ale již nejsou vysilující horka.

Zájezd je mimořádný optimálním vyvážením relaxace, poznávání a léčebných účinků Mrtvého moře. Nechtěli jsme aby to bylo jakkoliv jednostranné nebo nudné, proto jsme zařadili vždy dopoledne poznávání zajímavých míst v okolí Mrtvého moře. Účastníci tak navštíví Jeruzalém, Betlém, Jericho, Ein Gedí, Qumrán, Masadu, Sodomu, Gonoru a řeku Jordán, to vše v doprovodu velmi schopného a osvědčeného průvodce. Kromě zřetelných léčebných účinků a relaxace také zažijeme neopakovatelnou atmosféru této nevšední země.

[detail zájezdu]
Cena:22 980 Kč
Poplatky:0 Kč
Celkem:22 980 Kč


Izrael - země Bible (s odjezdem z Bratislavy/Brna a odletem z Vídně) 789 EUR
Odjezd: 01.11.2019 (05:30)
Návrat: 08.11.2019 (12:00)
Počet nocí: 0
Ubytování:
4 × Betlém * * *Polopenze
2 × Tiberias * * *Polopenze
Doplňující informace:

Starozákonní Izrael je v Bibli mnohokrát popisován jako země rozkládající se mezi městy Dan na severu a Bersabé na jihu. Účastníci tohoto zájezdu navštíví obě tato starověká sídliště a křížem krážem projedou území mezi nimi. Za doprovodu zkušeného průvodce navštívíme řadu biblických a starověkých míst, která nemůže vynechat žádný návštěvník Izraele (Jeruzalém, Betlém, Ein Gedí, Kafarnaum...) i místa, kam turisté tolik nejezdí (Golanské výšiny) .

Vzhledem k tomu, že odjezd je organizovaný z Bratislavy s odletem z Vídně, je vhodný především pro zájemce ze Slovenska nebo z jižní Moravy. Zájemci z Jižní Moravy budou do Vídně odjíždět z Brna.

Pro účastníky ze Slovenska je cena zájezdu 789 EUR.

Budeme chodit po cestách, kde chodil Ježíš a další biblické postavy. Vykoupáme se v Mrtvém i v Galilejském moři, vstoupíme do řeky Jordánu a zažijeme také úžasnou atmosféru Galilejského moře z paluby dřevěné rybářské lodi.

Kromě velmi slušného ubytování s polopenzí a pohodlného cestování vás čeká množství nezapomenutelných zážitků za velmi slušnou cenu.

[detail zájezdu]
Cena:20 980 Kč
Poplatky:0 Kč
Celkem:20 980 Kč


Biblický Izrael REZERVOVÁNO PRO SŽ BLANSKO !!!
Odjezd: 25.10.2019 (21:30)
Návrat: 04.11.2019 (09:15)
Počet nocí: 0
Ubytování:
6 × Betlém * * *Polopenze
2 × Tiberias * * *Polopenze
Doplňující informace:

Starověký Izrael je v Bibli mnohokrát popisován jako země rozkládající se mezi Danem na severu a Beer Šebou na jihu. Tento zájezd projede křížem krážem oblastí mezi těmito lokalitami a navštíví mnoho krásných a významných míst, které by neměl vynechat žádný návštěvník Izraele.

Účastníci zájezdu navštíví Jeruzalém, Betlém, Beer Ševu, Jericho, Tiberias, Dan, Šílo, Samaří, Kafarnaum a mnoho dalších historických a geografických zajímavostí. Součástí programu jsou i některá místa mimo oblast běžného turistického ruchu.

Bude možné se vykoupat ve světoznámém Mrtvém, Středozemním i Galilejském moři a vychutnáte si také atmosféru Galilejského moře z paluby dřevěné lodi. Pod vedením zkušeného průvodce a znalce izraelské historie i současnosti si budete moci doslova osahat mnoho míst popsaných v Bibli i dalších historických pramenech. Na své si přijdou nejen ti, kdo jedou do Izraele poprvé, ale i ti, kdo tuto nádhernou zemi již někdy navštívili.

[detail zájezdu]
Cena:23 980 Kč
Poplatky:0 Kč
Celkem:23 980 Kč


Poznejte Izrael - nenáročný okruh Svatou zemí
Odjezd: 21.10.2019 (21:30)
Návrat: 28.10.2019 (21:00)
Počet nocí: 0
Ubytování:
4 × Betlém * * *Polopenze
2 × Tiberias * * *Polopenze
Doplňující informace:

Izrael – to nejsou pouze nádherné přírodní scenérie, romantické osady i životem kypící sídliště moderních měst, ale především biblická země, tedy úžasná směsice židovských, křesťanských a muslimských památek. Pojeďte se na ně s námi podívat.

 

Tento zájezd je speciálně připraven tak, aby ho mohly absolvovat i osoby starší, případně se sníženou pohyblivostí, nebude náročný na chození a naopak v něm bude dostatek času na odpočinek.

 

Za doprovodu českého specializovaného průvodce navštívíte Jeruzalém, Betlém, Jericho, Kumrán, Tiberias, Kafarnaum, a mnoho dalších míst. Vykoupáte se ve 3 izraelských mořích - světoznámém Mrtvém moři, ve Středozemním a Galilejském moři a navíc v termálních jezírkách Gan HaShlosha, vychutnáte si výjimečnou atmosféru Galilejského moře také z paluby dřevěné lodi a budete si moci doslova osahat ta nejdůležitější z míst popsaných v Bibli i dalších historických pramenech. Kromě velmi slušného ubytování s polopenzí a pohodlného cestování vás čeká množství nezapomenutelných zážitků za velmi přijatelnou cenu

[detail zájezdu]
Cena:20 980 Kč
Poplatky:0 Kč
Celkem:20 980 Kč


Navštivte Izrael na svátek stánků (sukkót)
Odjezd: 11.10.2019 (21:15)
Návrat: 19.10.2019 (21:30)
Počet nocí: 0
Ubytování:
4 × Betlém * * *Polopenze
3 × Tiberias * * *Polopenze
Doplňující informace:

Starověký Izrael je v Bibli mnohokrát popisován jako země rozkládající se mezi Danem na severu a Beer Šebou na jihu. Tento zájezd projede křížem krážem oblastí mezi těmito lokalitami a navštíví mnoho krásných a významných míst. Zároveň ochutnáme mimořádnou atmosféru jednoho z nejvýznamnějších židovských svátků - Svátků stánků. Po celém Izraeli vyrostou jako houby po dešti tzv. sukky - stánky, pod kterými izraelské rodiny slaví tento týdenní svátek. Pouze během tohoto jediného týdne v roce můžete spatřit ortodoxní Židy s tradičními lulavy a etrogy (ratolestmi a plody připomínajícími vstup do zaslíbené země). Jedním z vrcholů zájezdu bude účast na Jeruzalémském pochodu, který je každoročně největší veřejnou akcí pořádanou v Jeruzalémě.

Účastníci zájezdu navštíví Jeruzalém, Betlém, Safed, Beth Shean, Tiberias, Kafarnaum, Tábor a mnoho dalších historických a geografických zajímavostí. Bude možné se vykoupat ve třech ze 4 izraelských moří - Středozemním, Galilejském a Mrtvém moři , vychutnáte si také atmosféru Galilejského moře z paluby dřevěné lodi a budete si moci doslova osahat mnoho míst popsaných v Bibli i dalších historických pramenech. To vše za doprovodu zkušeného průvodce a znalce izraelské historie i současnosti.

[detail zájezdu]
Cena:21 580 Kč
Poplatky:0 Kč
Celkem:21 580 Kč


Jordánsko není pouze Petra NOVINKA !!!
Odjezd: 05.10.2019 (10:00)
Návrat: 12.10.2019 (23:00)
Počet nocí: 0
Ubytování:
3 × Ammán * * *Polopenze
1 × camp Wadi Rum * *Polopenze
1 × Madaba * * *Polopenze
2 × Petra * * *Polopenze
Doplňující informace:

Jordánsko skrývá na svém území kromě nádherných přírodních scenérií také mnoho historických míst patřících ke starověkému Izraeli, úžasné památky na zaniklý národ Nabatejců, osamělé muslimské pouštní paláce a samozřejmě i Petru – jeden ze sedmi novodobých divů světa.

Tento zájezd, který je obsahově zcela výjimečný, navštíví nejkrásnější místa Jordánska a seznámí Vás s touto nádhernou a málo známou zemí. Bonusem bude noc strávená uprostřed pouště i vykoupání ve světoznámém Mrtvém moři. Kromě velmi slušného ubytování s polopenzí a pohodlného cestování vás čeká také množství nezapomenutelných zážitků pod vedením zkušených průvodců.

[detail zájezdu]
Cena:31 980 Kč
Poplatky:0 Kč
Celkem:31 980 Kč


České stopy v Izraeli NOVINKA!
Odjezd: 22.09.2019 (21:30)
Návrat: 29.09.2019 (21:30)
Počet nocí: 0
Ubytování:
5 × Betlém * * *Polopenze
1 × Tiberias * * *Polopenze
Doplňující informace:

Co má společného Izrael s Českem potažmo s dřívějším Československem? Kromě zásadní pomoci při obraně nově vzniklého Státu Izrael v roce 1948, také řadu památek na Čechy, Slováky a příslušníky dalších menšin z bývalého Československa, kteří pomáhali tento stát budovat a někteří z nich zde ještě dodnes žijí. Pojďte se s nimi setkat a podívat se na některá z míst, která jsou s naší zemí v Izraeli spojována.

Tento poznávací zájezd navštíví mnoho dalších míst, která by turista v Izraeli neměl vynechat (Jeruzalém, Betlém, Haifa, Tiberias) ale i řadu méně známých, nicméně stejně zajímavých lokalit, připomínajících historii této země od starověku až po dnešní moderní stát Izrael. Kromě toho vysadíme strom v Českém lese v lesním masivu Yatir, uvidíme krásné přírodní scenérie a vykoupáme se ve Středozemním, Mrtvém a Galilejském moři. Nezapomenutelnou atmosféru Galilejského moře prožijeme také z paluby rybářských loděk, které jako by z oka vypadly těm na kterých se zde plavíval Ježíš a jeho učedníci. To vše pod vedením zkušeného průvodce a znalce Izraele, s ubytováním ve slušných hotelech a s pohodlným cestováním.

[detail zájezdu]
Cena:20 890 Kč
Poplatky:0 Kč
Celkem:20 890 Kč


Izrael - země Bible
Odjezd: 15.09.2019 (21:30)
Návrat: 22.09.2019 (21:30)
Počet nocí: 0
Ubytování:
4 × Betlém * * *Polopenze
2 × Tiberias * * *Polopenze
Doplňující informace:

Izrael to nejsou pouze nádherné přírodní scenérie, ale především židovské a křesťanské památky, často popisované v Bibli. Tento zájezd nabízí pestrou kytici nejvýznamnějších míst v Galileji a v Judsku, zároveň s koupáním i odpočinkem.

Účastníci navštíví Jeruzalém, Betlém, Cesareu, Safed, Tiberias, Kafarnaum, a mnoho dalších historických a geografických zajímavostí. Bude možné se vykoupat ve třech ze 4 izraelských moří - Středozemním, Galilejském a Mrtvém moři, dále v termálních jezírkách Gan HaShlosha, vychutnáte si také atmosféru Galilejského moře z paluby dřevěné lodi a budete si moci doslova osahat mnoho míst popsaných v Bibli i dalších historických pramenech. K tomu připočtěte ubytování v příjemných hotelech, cestování pohodlným moderním autobusem a jako bonus nadstandardní služby vedoucího zájezdu.

[detail zájezdu]
Cena:20 980 Kč
Poplatky:0 Kč
Celkem:20 980 Kč


2019 Izrael od Dan po Bersabé (s odletem z Vídně a odjezdem z Bratislavy/Brna) 850 EUR
Odjezd: 08.09.2019 (15:00)
Návrat: 17.09.2019 (12:00)
Počet nocí: 0
Ubytování:
5 × Betlém * * *Polopenze
2 × Tiberias * * *Polopenze
Doplňující informace:

Starověký Izrael je v Bibli mnohokrát popisován jako země rozkládající se mezi Danem na severu a Beer Šebou na jihu. Tento zájezd projede křížem krážem oblastí mezi těmito lokalitami a navštíví mnoho krásných a významných míst, které by neměl vynechat žádný návštěvník Izraele.

Odjezd bude z Brna a z Bratislavy, proto je zájezd vhodný jak pro účastníky z jižní Moravy, tak i ze Slovenska (cena v takovém případě bude 850 EUR)

Účastníci zájezdu navštíví Jeruzalém, Betlém, Beer Ševu, Nazaret, Tiberias, Dan, Kafarnaum a mnoho dalších historických a geografických zajímavostí. Bude možné se vykoupat ve světoznámém Mrtvém moři, příjemném Galilejském a také ve Středozemním moři. Vychutnáte si atmosféru Galilejského moře také z paluby dřevěné lodi. Pod vedením průvodce a znalce izraelské historie si budete moci doslova osahat mnoho míst popsaných v Bibli i dalších historických pramenech. To vše s ubytováním v příjemných hotelech s výbornou kuchyní.

[detail zájezdu]
Cena:21 980 Kč
Poplatky:0 Kč
Celkem:21 980 Kč


Poznejte Izrael (s koupáním ve 3 mořích)
Odjezd: 18.08.2019 (21:30)
Návrat: 25.08.2019 (08:45)
Počet nocí: 0
Ubytování:
3 × Betlém * * *Polopenze
3 × Tiberias * * *Polopenze
Doplňující informace:

Izrael – to není pouze biblická země, tedy úžasná směsice židovských, křesťanských a muslimských památek, ale také nádherné přírodní scenérie, romantické osady i životem kypící sídliště moderních měst a také 4 moře. Pojeďte se vykoupat ve třech z nich.

První bude Středozemní, druhé unikátní Mrtvé moře, kde nemusíte umět plavat a nakonec Galilejské moře, po kterém se plavíval Ježíš Kristus se svými učedníky – rybáři. Kromě toho se vykoupeme ještě v nádherných jezírkách národních parků Mesušim a Gan HaShlosha, navštívíme Jeruzalém, Betlém, Cesareu, Akko, Tiberias, Safed, Kafarnaum a mnoho dalších míst. Vychutnáme si výjimečnou atmosféru Galilejského moře z paluby dřevěné lodi a budeme grilovat na pobřeží. 

Kromě velmi slušného ubytování s polopenzí a pohodlného cestování vás čeká také nadstandardní průvodcovský servis a množství nezapomenutelných zážitků za velmi přijatelnou cenu. Ideální letní dovolená kombinující koupání s poznáváním významných biblických a historických míst.

[detail zájezdu]
Cena:19 990 Kč
Poplatky:0 Kč
Celkem:19 990 Kč


Copyright Olive Tour s.r.o. 2019